Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzün en önemli konularından olan sosyal medya yönetimi, düzenli ilgilenilmesi gereken ve epey zaman alan bir iştir. Digimetheus, tüm sosyal medya hesaplarınızı marka imaj ve stratejileriniz doğrultusunda titizlikle yönetir. Sosyal Medya Yönetiminin yanı sıra birçok konuda destek sağlayabilir.

Aşağıda yer alan bilgilendirme kutularını inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Digimetheus, tüm sosyal medya stratejinizi oluşturabilir ve buna uygun aksiyonlar alabilir.

Günümüzün en önemli konularından olan sosyal medya yönetimi, düzenli ilgilenilmesi gereken ve epey zaman alan bir iştir. Digimetheus, tüm sosyal medya stratejinizi ve  paylaşımlarınızı planlayarak koordineli ve verimli bir şekilde yürütebilir.

Sosyal Medya Hesaplarınızdan dilediğiniz sayıda paylaşım yapılır. Tüm paylaşımların görsel olmasına özen gösterilir. Sadece ürün başlığıyla değil, yaratıcı içeriklerle paylaşılır.  Bunun sonucunda marka değeriniz yükselir, satışlarınız ve hitleriniz artar.

stoplu

 

Digimetheus, markanız için yaratıcı paylaşım fotoğrafları, profil ve kapak fotoğrafları gibi tüm sosyal medyanızın tasarım işlerini yapabilir.

Sosyal medya hesaplarınıza gelen her türlü mesajları ve yorumları Digimetheus, marka imajınıza uygun olarak profesyonel bir biçimde yanıtlayabilir.

sm1logolu

Digimetheus’la çalıştıktan sonra organik takipçi ve beğenilerinizin düzenli olarak arttığını fark edeceksiniz. Bunun sonucunda Markanızın prestiji ve değeri artacak.

takipçi,arttırma

Digimetheus, sosyal medya reklam ve kampanyalarınızı verimli şekilde yönetebilir.

analizDigimetheus; Rakip Analizi, Tedarikçi Araştırması, Veri Madenciliği ve Pazar Araştırmaları gibi sizi öne geçirecek araştırma ve analizleri profesyonelce hazırlar, düzenli olarak raporlar. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızın mevcut ve gelecek durumu, imajı, yönetimi, istatistikleri vb. her konuda analiz ve raporlama yapabilir.

Digimetheus, Dijital PR’ınızı gelişmiş çevrim içi yöntem, araç, uygulama ve stratejileri kullanarak yönetebilir. Çeşitli haber sitelerinde tanıtımınızı yaparak, profesyonel bir imaj yaratır.

Digimetheus, sosyal medyada en kritik konulardan biri olan kriz yönetimi için; kriz öncesi, kriz sonrası, kriz analizi ve kriz sürecinde profesyonel destek verebilir.

🚀 Tanışma Hediyesi

Markanızı ücretsiz analiz edelim. Hemen tıklayın.

🚀 Tanışma Hediyesi

Markanızı ücretsiz analiz edelim. Hemen tıklayın.

🚀 Tanışma Hediyesi: Markanızı ücretsiz analiz edelim. Hemen tıklayın.